Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze

BlackRapid Szelki DOUBLE

symbol: RSD-1BB kod kreskowy: 0898821002057
 • 675 zł
 • Dostępny
 • 24h
  Dostawa gratis

Szelki reporterskie RS-DR-1

Szelki RS-DR1 przeznaczone są głównie dla profesjonalistów. Mają zapewnić większą wygodę podczas noszenia sprzętu (dwóch aparatów) – dostęp do obydwóch body jest ultraszybki. Szelki Blackrapid RS DR-1 to gwarancja, że Twoja szyja pozostanie nienaruszona a ból pleców również nie będzie odczuwalny, gdyż ciężar sprzętu rozkłada się równomiernie na ramionach. Przed przesuwaniem się szelek chroni pasek z przodu i rzep z tyłu. W zestawie dodatkowo otrzymujemy „CoupleR”, który tym przypadku służy do spięcia tylnych pasków, na których wiszą korpusy aparatów. Dzięki takiemu rozwiązaniu aparaty wiszą z tyłu, a nie z boków. Przydaje to się głównie np. na małych, ciasnych salach weselnych gdzie nie ma zbyt dużo miejsca.

Szelki posiadają bardzo wygodną regulację: wystarczy przytrzymać sprzączkę i wyciągnąć pasek na odpowiednią długość. W każdym momencie można aparat po prostu odpiąć od paska zwalniając zapięcie karabińczyka (bez potrzeby ściągania sprzętu przez głowę) i w jego miejsce przypiąć inny korpus aparatu – cała operacja zajmuje kilka sekund.

W zestawie z szelkami otrzymujemy:

 • 2 x śrubkę z oczkiem (FastenR-3)- element, który wkręcamy w gwint do mocowania statywu,
 • 2 x karabińczyk (ConnectR-2 ) – za jego pomocą łączymy pasek z śrubą FastenR3 zamocowaną już do aparatu
 • zestaw CoupleR- pasek, który pozwala nam trzymać aparaty za plecami
 • Lockstar
 • instrukcję
 • pudełko

Szelki DR1 sprawią, że wielogodzinne fotografowanie stanie się przyjemnością. Zapomnisz o bólu karku, zyskasz idealny balans i szybki dostęp do dwóch aparatów.

Wszystkie paski marki Blackrapid tworzone są z pasją w Stanach Zjednoczonych przez specjalistów – fotografów, którzy wiedzą czego oczekujesz. Paski Blackrapid zyskały miano najszybszych i najsolidniejszych na rynku. Nie bez powodu używają ich najlepsi fotografowie świata:

http://www.tomaszmumot.pl/blackrapid-rs-dr-1-pasek-reporterski-na-2-body

Nie ryzykuj z tanimi podróbkami, wybierz sprawdzone rozwiązania!

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.