Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze Promocja

Olympus Skórzany pasek na ramię CSS-S120L brązowy

symbol: V611039NW000 kod kreskowy: 4545350050160
  • 499 349 zł
  • Dostępny
  • 24h

Elegancki pasek na ramię dedykowany do aparatów systemowych Olympus. Doskonale pasuje do pokrowca CS‑48 PR i do torby CBG‑11.

Pasek może być przyczepiony bezpośrednio do aparatu.

Wnętrze paska jest wyjątkowo miękkie nie drażniąc szyi, nawet podczas całodziennego noszenia aparatu.

Na zewnętrznej stronie paska znajduje się toczone logo Olympus. Pasek składa się z dwóch kawałków skóry, węższej w kolorze czarnym oraz szerszej w kolorze brązowym.

Dzięki swojej stylistyce i materiałowi z jakiego jest wykonany doskonale pasuje do aparatu Olympus PEN-F oraz pozostałych akcesoriów dedykowanych. Może być noszony na szyi, ramieniu lub nadgarstku.

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video Zbigniew i Alicja Aleksandrowicz Sp. J. 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.