Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze

Lumu Światłomierz do iPhone 5/5s/6/6s/6s Plus

symbol: 3831118400041 kod kreskowy: 3831118400041
 • 649 zł
 • Dostępny
 • 24h
  Dostawa gratis

Smartphony dostarczają Lumu nieograniczony zakres możliwości. Wszystkie towarzyszące mu aplikacje zostały opracowane od podstaw z troską o opinie ich użytkowników, po to aby stworzyć proste i intuicyjne narzędzie do pomiaru światła. Lumu zawsze podaje idealnie dobrane parametry ekspozycji, które pozwolą Ci robić dokładnie to co planowałeś – odkrywać świat i uchwycić doskonałe wspomnienia.

Fotografia. Uzyskaj idealne ustawienia do fotografii: przysłona, czas naświetlania i czułość ISO, niezależnie od tego jak skomplikowana jest sytuacja oświetleniowa.

 • Wiele pomiarów – Możesz zmierzyć wiele obszarów podczas fotografowania dynamicznej sceny. Sprawdź współczynnik kontrastu i użyj uśrednionej wartości dla uyskania perfekcyjnej równowagi na Twoich zdjęciach.
 • Notatki – Zapisz każdy pomiar jako notatkę – parametry, zdjęcie oraz lokalizacja. Wystarczy wprowadzić typu aparatu oraz filmu aby przygotować się do pracy.
 • Zmierz natężenie oświetlenia – Aplikacja możep okazać poziom oświetlenia w luxach, kandelach oraz wartość EV.

Video. Zaprojektowany do specjalnych potrzeb we współpracy z doświadczonymi filmowcami i operatorami HDSLR. Lumu posiada ekscytujące funkcje opracowane specjalnie dla filmu:

 • Parametry filmowe – Ustaw wartość FPS, kąt otwarcia migawki lub czas migawki. Wybierz odpowiednie ustawienia dla różnych wartości przysłony i czułości ISO oraz wiele innych.
 • Kompensacja z filtrami ND – Wybierz wartość używanego filtra ND, aby uzyskać automatycznie przeliczony pomiar. Oprogramowanie posiada trzy różne zdefiniowane wartości, możesz również tworzyć swoje własne.
 • Pomiar natężenia światła – Aplikacja mierzy również poziom natężenia światła w luxach, kandelach oraz EV.

Fotografia otworkowa. Równie proste jak sama fotografia otworkowa. Lumu nadal oferuje przełomowe funkcje:

 • Zasada proporcjonalności – Podczas naświetlania filmu analogowego na dłuższych czasach ekspozycji, zależność pomiędzy ilością wpadającego światła, a całkowitą ekspozycją nie jest już proporcjonalna. Aplikacja Lumu Pinhole kompensuje to zjawisko.
 • Zapisuj notatki – Wykonaj pomiar i zapisz parametry jako notatkę, wraz ze zdjęciem i jego lokalizacją. Wystarczy wprowadzić typu aparatu oraz filmu aby być gotowym do pracy.

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

Podobne produkty

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.