Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze Promocja

Olympus PEN E-P5 srebrny + 17 mm + VF-4

symbol: V204053SE000 kod kreskowy: 4545350044367
  • 4999 2998 zł
  • Dostępny
  • 24h
    Dostawa gratis
Filtruj według kategorii:

*Szczegóły promocji pod adresem: http://proclub.pl/news/show/51.html

  

Olympus E-P5 PEN – stylistyka retro, doskonała jakość

E-P5 zainspirowany legendarnym aparatem PEN F z 1963 roku czerpie z jego stylistyki retro i pozwala robić zdjęcia jakości zaawansowanych lustrzanek cyfrowych. Wyposażony jest w mechaniczną migawkę z czasem otwarcia aż do 1/8000 sek., precyzyjny autofokus z punktem AF, tryb ultrakrótkiego opóznienia wyzwolenia migawki i 5-osiową stabilizację obrazu z IS Auto. E-P5 pozwoli nam uchwycić z niesamowitą precyzją i klarownością, bez względu na warunki oświetleniowe, nawet szybko poruszające się obiekty. Dzięki wbudowanemu WiFi, E-P5 możemy połączyć ze smartfonem i na ekranie dotykowym swojego telefonu obserwować to, co widzimy na monitorze aparatu, a następnie zrobić zdjęcie, zwalniając migawkę za pośrednictwem telefonu. E-P5 pozwoli nam również przypisać dane GPS do zdjęć, przesłać fotografie na telefon, a następnie udostępnić je wybranym przyjaciołom (ochrona danych).

Wysoka jakość i wysoka prędkość

Aparatem E-P5, o jakości obrazu przełomowego Olympusa OM-D, zrobimy zdjęcia jakości zaawansowanych lustrzanek cyfrowych. Nowy PEN wyposażony jest w mechaniczną migawkę działającą z prędkością nawet 1/8000 sek. Umożliwia ona uzyskanie efektu pełnego rozmycia przy bardzo jasnym oświetleniu i pozwala uchwycić szybko poruszające się obiekty – np. płynącą wodę lub ruch skrzydeł kolibra.

Wifi daje mnóstwo możliwości

Dzięki wbudowanemu WiFi, E-P5 oferuje cały szereg zaawansowanych i przydatnych funkcji, które wynikają z możliwości połączenia aparatu ze smartfonem. Na ekranie dotykowym swojego telefonu, obserwuj to, co widzisz na monitorze aparatu, a nawet rób zdjęcia z odległości, zwalniając migawkę za pośrednictwem telefonu. Możesz nawet skorzystać z samowyzwalacza, aby dołączyć do fotografowanej grupy osób. Przypisuj dane GPS do zdjęć lub przesyłaj wybrane fotografie na telefon, a następnie dziel się nimi z przyjaciółmi.

SZYBKI AF z zaawansowanymi możliwościami

Oprócz ultraszybkiego ustawiania ostrości, SZYBKI AF w E-P5 daje mnóstwo imponujących możliwości. Z Super Spot AF lepiej niż lustrzanką cyfrową ustawisz ostrość na najbardziej szczegółowych częściach obrazu – wystarczy jedno dotknięcie palca. Tryb krótkiego czasu opóznienia wyzwolenia migawki do minimum skraca czas, który mija od naciśnięcia spustu migawki do zrobienia zdjęcia – aby uchwycić nawet najszybciej poruszające się obiekty.

Dostęp do najważniejszych ustawień w ułamku sekundy

Dwa ergonomicznie rozmieszczone pokrętła, zapewniające komfort i szybkość obsługi, pozwalają rozwinąć kreatywność: wystarczy ustawić przysłonę i ekspozycję, a następnie – zmieniając funkcje obydwu pokręteł szybkim ruchem dzwigni – wyregulować ISO i balans bieli, postępując dokładnie w ten sam sposób. E-P5 daje również możliwość dostosowania tej dzwigni do własnego stylu fotografowania – pozwala przejść do najczęściej używanych funkcji, aby osiągnąć pożądane wyniki w jak najkrótszym czasie.

Liczba efektywnych pikseli 16 megapikseli
Typ matrycy: Live MOS
Rozmiar matrycy: 4/3"
Mnożnik ogniskowej: 2x
Mocowanie: Micro 4/3
Stabilizacja: Tak
Czas otwarcia migawki: 60-1/8000 s
Pomiar światła: TTL
Rozmiar LCD: 3,0
Rozdzielczość LCD 1037000 punktów
Wizjer: Brak
Czułość ISO: 200 - 25000
Balans bieli: auto, światło słoneczne, chmury, cień, światło żarowe, światło jarzeniowe, lampa błyskowa, zdjęcia podwodne
Lampa błyskowa: wbudowana, gorąca stopka
Tryby pracy lampy: auto, redukcja efektu czerwonych oczu, wolna prędkość synchronizacji, wolna synchronizacja z 2 kurtyną, błysk dopełniający, wyłączona
Samowyzwalacz: 2 s / 12 s
Zdjęcia seryjne: 9 kl./s, do zapełnienia karty pamięci
Filmowanie: 1920x1080, 1280x720, 640x480
Menu w języku polskim: Tak
Pamięć: SD
Rozdzielczość obrazu: maks. 4608x3456
Złącza: USB 2.0, HDMI
Zasilanie: BLN-1
Cechy: Gorąca stopka, Stabilizacja obrazu, Uchylne/Obracane LCD
Waga: 420 g
Wymiary [mm] - szerokość: 122,3
Wymiary [mm] - wysokość: 68,9
Wymiary [mm] - głębokość: 37,2
Gwarancja: 24 miesiące

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video Zbigniew i Alicja Aleksandrowicz Sp. J. 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

raty Paribas

 

 

 

 

...

...

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.