Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Bieszczady z firmą Canon!

Bieszczady śladami wiosny – warsztaty fotograficzne!

20-23 kwietnia 2017r.


To już trzecia edycja (po jesiennych i zimowych) bieszczadzkich warsztatów fotografii przyrody. Miłośnicy uwieczniania natury będą mieli okazję do fotografowania wiosennych scenerii tego, dzikiego zakątka Europy. Miesiąc kwiecień w lasach liściastych to najbarwniejszy okres. Zaraz po roztopach śniegu, kiedy łąki pokrywają jeszcze zeszłoroczne, zeschnięte pędy, lasy zakwitają kobiercem wiosennych geofitów – bylin, które przezimowały schowane pod ziemią.

Zajęcia poprowadzi jeden z czołowych fotografów przyrody – Grzegorz Leśniewski. Celem tych warsztatów będzie rozbudzenie zainteresowań przyrodniczych uczestników poprzez podniesienie ich umiejętności w zakresie fotografowania przyrody. Warsztaty będą miały charakter merytoryczno – plenerowy, zawierające wykłady teoretyczne i ćwiczenia praktyczne w terenie.


Każdy z uczestników będzie miał okazję wykonania w różnych zdjęcia (pejzażowe, środowiskowe, makro), które w ostatnim dniu będą wspólnie omawiane i przeanalizowane. Prowadzący będzie do dyspozycji uczestników prawie przez 24 godziny na dobę. Program zajęć jest tak skonstruowany, aby każdą chwilę wykorzystać na naukę. W trakcie warsztatów przewidziana jest również część artystyczna z pokazem diaporam i omówieniem warsztatu prowadzącego fotografa.


Partnerem warsztatów jest Sklep i Wypożyczalnia Proclub przy współpracy z firmą Canon Polska oraz portal Dzień Dobry Bieszczady, którego współtwórcą jest właśnie Grzegorz Leśniewski.


W ramach warsztatów zapewniamy: wykłady teoretyczne i sesje terenowe, możliwość testowania profesjonalnego sprzętu foto, noclegi i posiłki w malowniczym gospodarstwie, spotkanie z ekspertem Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze.

Podczas warsztatów nasz sklep i wypożyczalnia przy wsparciu firmy Canon Polska zapewni możliwość skorzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych m.in. lustrzanki serii Canon EOS 5D, EOS 1Dx i teleobiektywy stałoogniskowe serii L oraz profesjonalne lornetki Canon.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze, na której stronie znajduje się informacja na temat zapisów

Termin warsztatów: 20-23 kwietnia 2017r.

Miejsce: Siedlisko Carpathia

Cena: 1319 zł / osobę.


Zysk powstały ze sprzedaży oferty zostanie w całości przeznaczony na działania Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze związane z edukacją ekologiczną i przyrodniczą, ochroną przyrody oraz rozwojem i promocją ekoturystyki w Karpatach Wschodnich.

Szczegółowe informację oraz formularz uczestnictwa znajdują się na stronie organizatora.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest akceptacja regulaminu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.