Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze

Polar Pro Filtr polaryzacyjny zewnętrzny do GoPro Hero 3

symbol: KAT00382 kod kreskowy: 0852659631513
  • 169 zł
  • Zapytaj o dostępność
  • Do potwierdzenia
    Dostawa gratis
  • Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępny

Filtr polaryzacyjny jest doskonałym narzędziem do wykorzystania podczas filmowania w pobliżu wody, śniegu lub w jasnych słonecznych warunkach. Filtr skutecznie redukuje odblaski i światło odbijające się od różnych powierzchni m.in. wody, śniegu, szyby. Drugą korzyścią używania filtra jest zwiększenie nasycenia przy jednoczesnym zwiększeniu kontrastu. Stosując ten filtr znacznie poprawisz jakość swoich filmów czy zdjęć. Filtr jest mocowany na obudowie.. Filtr jest wykonany z wytrzymałego akrylu dzięki czemu uzyskujemy jego niewiarygodną trwałość oraz świetne właściwości optyczne.

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. Sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.