Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Świętuj z nami 5-lecie Proclub!

Profesjonalny sklep i wypożyczalnia Proclub świętuje w tym roku jubileusz 5-lecia.
Intensywny i dynamiczny rozwój sprawił, że należymy dziś do ścisłej czołówki sklepów branży foto i video w Polsce.
Realizacja potrzeb i zadowolenie Klientów są dla nas priorytetem, dlatego postawiliśmy na profesjonalne doradztwo i wysoką jakość obsługi.


Z tej okazji w miesiącu maju przygotowaliśmy dla naszych Klientów wiele atrakcyjnych promocji:

- dni otwarte z producentami sprzętu foto i video: Canon, Sony, Fujifilm, Olympus, Manfrotto, GoPro, Sandisk i Eizo,

- specjalne ofert handlowe w trakcie dni otwartych,

- darmową dostawę na wszystkie produkty w sklepie internetowym,

- prawdziwe Raty 10×0% na cały asortyment – przez cały miesiąc maj*,

- warsztaty i szkolenia w plenerze.


Agenda Dni Otwartych z producentami z okazji 5-lecia Proclub:

- 8 maja Dzień Otwarty z firmą Fujifilm,

- 9 maja Dzień Otwarty z firmą Canon,

- 11 maja Dzień Otwarty z firmą Olympus,

- 12 maja Dzień Otwarty z firmą Sony.

W trakcie Dni Otwartych można będzie uzyskać ofertę specjalną, poradę specjalistów, pomoc serwisantów, wyjść w plener i przetestować najnowsze rozwiązania poszczególnych producentów.
Szczegóły dotyczące wyjścia na sesję fotograficzną w plener będziemy wcześniej komunikować na naszym profilu na Facebooku, gdzie poprosimy chętnych o polubienie naszego profilu oraz nadesłanie swoich zdjęć.


Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia w tych dniach naszego salonu sprzedaży przy ul. Żytniej 15 w Warszawie i do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zespół Proclub
www.proclub.pl

*Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10×0%, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01.05.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1100,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1100,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1100,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 110,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 01.05.2017 r. do dnia 31.05.2017 r.

CENTRUM SERWISOWO INFORMACYJNE FOTO I VIDEO ZBIGNIEW ALICJA ALEKSANDROWICZ SPÓŁKA JAWNA występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem CENTRUM SERWISOWO INFORMACYJNE FOTO I VIDEO ZBIGNIEW ALICJA ALEKSANDROWICZ SPÓŁKA JAWNA Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez do Santander Consumer Bank S.A.

Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.