Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Promocja na START!


OM-D E-M1X – tylko w marcu wyjątkowa cena na start 11 990 zł!

Lekki, kompaktowy i mobilny bezlusterkowiec OM-D E-M1X powstał z myślą o profesjonalnych użytkownikach. Ten szybki i niezawodny aparat zapewnia precyzję i wysoką jakość obrazu. Najnowszy model wyposażony jest w nowoczesne technologie obrazowania, posiada wytrzymałą obudowę i zintegrowany pionowy grip gwarantujący maksymalną funkcjonalność w każdych warunkach.

Użytkownicy z całą pewnością docenią bardzo wydajną stabilizację obrazu (IS), udoskonalony i szybki system AF oraz podwójny procesor TruePic VIII. OM-D E-M1X to dokonały aparat do fotografii przyrodniczej, dokumentalnej i sportowej.

Zintegrowany pionowy grip daje jeszcze większy komfort pracy. Ponieważ obydwa gripy, pionowy i poziomy, zaprojektowano w ten sam sposób, użytkownik z łatwością wykona zarówno zdjęcia portretowe, jak i krajobrazowe. Tylko w marcu wyjątkowa cena na start – 11 990 zł!

Aparat OM-D E-M1X jest dostępny w naszym sklepie internetowym.

Serdecznie zapraszamy!!


Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.