Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Warsztaty fotografii przyrodniczej w Bieszczadach!

Zapraszamy w samo serce Bieszczadów na warsztaty fotograficzne z czołowym polskim fotografem przyrody – Grzegorzem Leśniewskim.

Celem warsztatów jest rozbudzenie zainteresowań przyrodniczych uczestników poprzez podniesienie ich umiejętności w zakresie fotografii przyrodniczej i interpretacji przyrody. Zakłada się podstawowy lub średni poziom wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie fotografii. Równie ważnym celem będzie pokazanie możliwości i sposobów atrakcyjnego pokazywania przyrody oraz zachęcenie przynajmniej niektórych uczestników do przyszłych działań związanych z edukacją przyrodniczą.

Warsztaty będą miały charakter merytoryczno-plenerowy, w skład, których wchodzą wykłady teoretyczne i ćwiczenia praktyczne w terenie. Każdy z uczestników wykona w trakcie warsztatów zdjęcia (pejzażowe, środowiskowe, makro), które ostatniego dnia będą wspólnie omawiane i analizowane – w myśl zasady „najlepiej uczymy się na własnych błędach”. Kontakt z prowadzącym będzie praktycznie 24 godziny na dobę, a program zajęć tak skonstruowany, aby wykorzystać każdą chwilę na naukę. W trakcie warsztatów przewidziana jest również część artystyczna z pokazem diaporam i opowiadaniami o fotografowaniu bieszczadzkiej przyrody. Głównym celem zajęć jest przede wszystkim nauka zasad i technik fotografowania w niepowtarzalnych warunkach bieszczadzkiej przyrody. Nie jest to jednak plener fotograficzny, którego wyłącznym celem jest poszukiwanie pięknych kadrów, a tym bardziej czatowanie na dzikie zwierzęta. Każda pogoda i warunki terenowe będą uczyły czegoś innego – nawet podczas zajęć w deszczową lub śnieżną pogodę.

Partnerem warsztatów jest Proclub przy współpracy z firmą Canon Polska oraz portal Dzień Dobry Bieszczady, którego współtwórcą jest właśnie Grzegorz Leśniewski.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze, na której stronie znajduje się informacja na temat zapisów

Termin warsztatów: 10-13 listopada 2016.

Miejsce: Gościniec Rabe

Cena: 1319zł / osoba.

Zysk powstały ze sprzedaży oferty zostanie w całości przeznaczony na działania Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze związane z edukacją ekologiczną i przyrodniczą, ochroną przyrody oraz rozwojem i promocją ekoturystyki w Karpatach Wschodnich.

Szczegółowa informacja na temat warsztatów

ZAPRASZAMY!

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.