Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze

Sony FE 50mm f/1.4 Zeiss Planar

symbol: SEL50F14Z.SYX kod kreskowy: 4548736028371
  • 7998 zł
  • Dostępny u dostawcy 3-7 dni
  • 3-7 dni roboczych
    Dostawa gratis
Filtruj według kategorii:

Sony FE 50 mm f/1.4 Zeiss Planar

FE 50 mm f/1.4 Zeiss Planar to najwyższej klasy obiektyw dedykowany dla profesjonalnych użytkowników. Dzięki doskonałej jasności połączonej z 11 listkową, okrągłą przysłoną oferuje piękne rozmycie tła, tak więc, obiektyw ten to idealne rozwiązanie do fotografów portretowych. Obiektyw oferuje ponadto pełne uszczelnienie, co umożliwia pracę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Obiektyw Sony powstał przy kooperacji z firmą Zeiss, która ma bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń optycznych. Konstrukcja optyczna składa się 12 soczewek rozmieszczonych w 9 grupach, wśród nich znajdują się 2 soczewki asferyczne oraz 1 o bardzo niskiej dyspersji. Taka budowa umożliwia wykonywanie zdjęć wyróżniają się ponadprzeciętnym kontrastem oraz rozdzielczością.

W powyższym obiektywie zainstalowano bardzo szybki i cichy silnik SSM, który zapewnia niezwykle precyzyjny sposób ustawiania ostrość. Gwarantuje to ostre zdjęcia nawet wtedy gdy na zrobienie zdjęcia mammy naprawdę niewiele czasu.

Obiektyw Sony FE 50 mm f/1.4 Zeiss Planar został zaprojektowany z myślą o wspólpracy z pełnoklatkowymi korpusami Sony z mocowaniem FE. Może być jednocześnie wykorzystywany z aparatami z matrycą APS-C dając w efekcie węższy kąt widzenia.

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. Sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.