Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze Promocja

Irix obiektyw 11mm Firefly mocowanie Nikon- raty 12x0% !

symbol: IL-11FF-NF kod kreskowy: 7640172190333
  • 2525 1995 zł
  • Dostępny u dostawcy 7-14 dni
  • 7-14 dni roboczych
    Dostawa gratis

Obiektyw Irix 11mm charakteryzuje się tymi samymi sprawdzonymi i cenionymi rozwiązaniami, co doskonały model Irix 15mm f/2.4. Mechanizm blokady ostrości oraz skala hiperfokalna, czynią obiektyw niezwykle przyjaznym oraz intuicyjnym w użytkowaniu.

Wersja Firefly to idealne rozwiązanie dla aktywnych fotografów i podróżników. Oferuje ona tę samą jakość optyczną i budowę mechaniczną, co Blackstone, lecz posiada lżejszą obudowę, wykonaną z wytrzymałego tworzywa. Ergonomiczny, antypoślizgowy, gumowy pierścień ostrości czyni obiektyw niezwykle przyjaznym i praktycznym w użyciu. Obiektywy serii Firefly doskonale nadają się do upamiętniania podróży, bez żadnych ustępstw w zakresie jakości optycznej.

Funkcja blokady pierścienia ostrości idealnie sprawdzi się podczas fotografowania dynamicznych scen, pozwalając skupić się wyłącznie na rejestrowanym obrazie.

Skala hiperfokalna zamieszczona na obudowie obiektywu w bardzo prosty i intuicyjny sposób informuje o dostępnej głębi ostrości dla zadanej wartości przysłony.

Funkcja “Click-stop at infinity” wyczuwalne kliknięcie dla pozycji nieskończoności pozwala skupić się na fotografowanym kadrze, dając tym samym gwarancję poprawnego ustawienia ostrości na nieskończoność.

Obiektywu Irix 11mm to unikatowy w swojej klasie obiektyw szerokokątny. Gwarantuje on ekstremalnie duże pole widzenia, wynoszące aż 126 stopni. W jego konstrukcji optycznej zastosowano, między innymi 4 soczewki o wysokim stopniu refrakcji, 2 soczewki ze szkła ED i 3 soczewki asferyczne. Zapewnia to dystorsję na poziomie zaledwie 3,13%.

Obiektywy Irix stworzone zostały z myślą o fotografowaniu w rozmaitych warunkach atmosferycznych. Każdy obiektyw wyposażony jest w uszczelnienia, które zabezpieczają jego wnętrze przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i środowiskowymi, takimi jak kurz, wilgoć oraz przypadkowe zachlapania wodą.

Do matryc: Pełnoklatkowych i APS-C
Mocowanie: Nikon F
Ogniskowa: 11mm
Kąt widzenia [stopnie]: 126⁰ (diagonalnie)
Przysłona: 9 listków
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/4.0
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF: 27,5cm
Stabilizacja: Nie
Budowa: 16 elementów w 10 grupach
Osłona przeciwsłoneczna: tak
Średnica filtra: Uchwyt na filtry żelatynowe 30x30mm
Waga: 790 g
Wymiary (średnica x długość): 118x103 mm

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.