Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze Tamron SP 70-300 F/4-5.6 Di VC USD do Canon + 5 lat gwarancji

Tamron SP 70-300 F/4-5.6 Di VC USD do Canon + 5 lat gwarancji

symbol: A005E kod kreskowy: 4960371005539
  • 1499 zł
  • Dostępny u dostawcy 7-14 dni
  • 7-14 dni roboczych
    Dostawa gratis

5 lat gwarancji Tamron. Szczegóły na www.tamron.pl/
W dążeniu do osiągnięcia najwybitniejszej rozdzielczości obrazu w klasie 70-300mm, rocznicowy obiektyw – SP 70-300mm F4-5.6 VC Di USD (Model A005)- wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję optyczną, wraz z elementami LD ( elementy o obniżonej dyspersji) i XLD ( elementy o ekstra obniżonej dyspersji) wykonanymi ze specjalistycznych materiałów, które zapobiegają aberracji chromatycznej. W rezultacie, SP 70-300mm F4-5.6 Di VC USD (model A005) oferuje ostrzejszy kontrast i większą wydajność niż wszystkie inne w tej klasie.
Ponadto jest to pierwszy obiektyw wyposażony w motor Tamrona USD (Ultrasonic Silent Drive), cichy napęd autofokusa. Mechanizm USD zapewnia szybkie ustawienie ostrości, co czyni go idealnym wyborem teleobiektywu przeznaczonym do fotografii sportowych, wyścigów i uwieczniania innych szybko poruszających się obiektów. Obiektyw posiada również własny system Stabilizacji Obrazu VC, stanowiący wsparcie przy wykonywaniu ręcznych fotografii, nie tylko na długich ogniskowych, gdzie rozmycie jest pospolite, ale także przy niskich zakresach ogniskowych, gdzie zwiększona zostaje swoboda fotografowania.
To połączenie najlepszej klasy w rozdzielczości obrazu, cichy ultradźwiękowy napęd i System Stabilizacji Obrazu stało się najnowszym osiągnięciem technologicznym Tamrona.
 

Nowy system optyczny zoptymalizowany pod kątem aparatów cyfrowych osiąga najlepszą rozdzielczość w klasie 70-300mm wraz z wyspecjalizowanymi soczewkami zawierającymi elementy o ekstra obniżonej dyspersji (XLD) Szybko wyostrzający USD ( cichy ultradźwiękowy napęd autofokusa) Wyposażony w System Stabilizacji Obrazu Tamrona VC Błyskawiczny czas ustawiania ostrości jest już na wyciagnięcie ręki Lepsza równowaga i spójność długości wewnętrznego ogniskowania Przyjemniejsza fotografia dla miłośników pełnego zakresu, niż przy uzyciu tradycyjnych aparatów, czy lustrzanek cyfrowych w pełnej klatce czy aparatach posiadający czujniki APS-C. Bezkompromisowy w zmniejszaniu efektów zjawy i flary Prosta, ale piękna konstrukcja Tulipanowa osłona przeciwsłoneczna  
Do matryc: Pełnoklatkowych i APS-C
Mocowanie: Canon EF
Ogniskowa: 70-300 mm
Kąt widzenia [stopnie]: 34- 8
Przysłona: 9 listków
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/4.0
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt: f/5.6
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/32
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt: f/32
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF: 150 cm
Stabilizacja: Tak
Średnica filtra: 62 mm
Waga: 765 g
Wymiary (średnica x długość): 81,5 x 142,7 mm
Gwarancja: 5 lat (po rejestracji na stronie https://5years.tamron.eu)

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. Sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.