Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze Promocja

Triopo Statyw ME-3232X8C

symbol: ME-3232X8C kod kreskowy: 6950995500549
  • 475 379 zł
  • Dostępny
  • 24h

Niezwykle wytrzymały a przy tym bardzo lekki statyw z funkcją monopodu Triopo ME-3232X8C, został wykonany ze stopu aluminiowo-magnezowego. Model z serii statywów Traveler, pozwala na odwrócenie nóg w czasie transportu o 180 stopni w celu zmniejszenia jego wielkości. Maksymalna wysokość robocza wynosi 188cm, wysokość transportowa 48,5cm a maksymalny udźwig 12kg przy wadze zaledwie 1,73kg. Model składa się z 4-sekcyjnej nogi, której wysokość regulowana jest za pomocą klipsów, umożliwia to szybkie i łatwe złożenie i rozłożenie. Ponadto każda z sekcji nogi została uszczelniona by zapobiec dostawaniu się do środka piasku, pyłu oraz wilgoci.

Istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia nóg w zakresie 25, 55 oraz 80 stopni. Uchwyt z pianki zapewnia użytkownikom pewny i wygodny uchwyt, a przy niskich temperaturach działa jak izolator między dłońmi fotografującego a statywem. Innowacyjnym i praktycznym rozwiązaniem jest możliwość przekształcenia statywu w monopod, wystarczy odkręcić jedną z nóg statywu i zamocować ją do kolumny z mocowaniem głowicy.

Wysuwana kolumna centralna została skonstruowana tak by można ją było zamocować w pozycji odwróconej. Dla zwiększenia stabilności statywu na końcu kolumny umieszczono uchwyt pozwalający na zamocowanie obciążnika. Ponadto podstawa mocowania głowicy wyposażona jest w uszczelkę silikonową, która chroni nogi statywu przed uszkodzeniem w czasie transportu. Dodatkowa kolumna umożliwiająca obniżenie statywu do wysokości 28cm.

Długość po złożeniu 48.5 cm
Wysokość maksymalna 188 cm
Wysokość minimalna 28 cm
Waga 1730 g
Maksymalne obciążenie 12000 g
Materiał wykonania: aluminium
Liczba sekcji: 4
Głowica w zestawie: Nie
Poziomnica: Nie określono
Gwarancja: 24 miesiące

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video Zbigniew i Alicja Aleksandrowicz Sp. J. 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.