Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze Promocja

Canon Kabel HDMI HTC-100

symbol: 2384B001AA kod kreskowy: 4960999530383
  • 289 199 zł
  • Dostępny u dostawcy 7-14 dni
  • 7-14 dni roboczych
    Dostawa gratis

Canon HTC-100 to wysokiej jakości przewód do cyfrowej transmisji danych. Zapewnia przesyłanie wysokiej jakości nieskompresowanego obrazu i dźwięku jednym przewodem. Z jednej strony jest zakończony wtykiem HDMI, z drugiej natomiast wtykiem Mini HDMI (typu C).


Jest przeznaczony do kamer cyfrowych i lustrzanek wyposażonych w złącza Mini HDMI (typu C). Pozłacane końcówki gwarantują najwyższą jakość przesyłanego sygnału. Przewód zapewnia zgodność transmisji ze standardem 1.3.


Przewód umożliwia podłączenie kamery do projektorów, monitorów cyfrowych, paneli TFT/LCD, do kina domowego lub telewizji wysokich rozdzielczości HDTV.


Jest to oryginalny produkt firmy Canon. Jest to godna rozważenia propozycja, szczególnie dla użytkowników ceniących sobie najwyższą możliwą jakość oraz 100% satysfakcję z użytkowania osprzętu rekomendowanego przez producenta aparatu.

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video Zbigniew i Alicja Aleksandrowicz Sp. J. 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Podobne produkty

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.