Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze

Canon EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM - Cashback 170zł przy zakupie z body

symbol: 1362C002AA
  • 1449 zł
  • Dostępny u dostawcy 14-45 dni
  • 14-45 dni roboczych
    Dostawa gratis

Canon EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM – niezmiernie lekki oraz poręczny obiektyw do zdjęć makro skali odwzorowania 1:1.2.

Umożliwia uzyskanie wspaniałych obrazów małych przedmiotów. Wbudowana stabilizacji obrazu ułatwia fotografowanie z ręki. Cechą charakterystyczną wyróżniającą obiektyw jest wbudowana lampa pierścieniowa. Jest to niezmiernie przydatne przy fotografowaniu z bardzo bliska. Obiektyw z mocowaniem EF-M przeznaczony do aparatów bezlusterkowych Canon.

Technologia Macro Lite

Obiektyw 28mm serii EF-M jest wyposażony w dwie wbudowane lampy LED (lampy błyskowe przeznaczone do makrofotografii). To rozwiązanie dostarcza dodatkowe oświetlenie tuz przed obiektywem, eliminujące niepożądane cienie, które wpływają niekorzystnie na finalny efekt zdjęć makro.
Doskonałe rozwiązanie sprawdzające się przy fotografowaniu z małej odległości kwiatów, żywności oraz przedmiotów o skomplikowanych szczegółach, takich jak biżuteria.

Przemyślana konstrukcja tubusu

Obiektyw EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM wyposażony jest w zbiegający się tubus, który do minimum ogranicza cień rzucany przez obiektyw. Zapewnia dodatkowo odpowiednie punkty styku z powierzchnią, które gwarantują stabilność podczas pracy. Dzięki temu obiektyw może wykonywać zdjęcia pod kątem 53 stopni względem powierzchni, na której znajduje fotografowany obiekt. Połączenie punktów styku oraz zastosowania lampy błyskowej do makrofotografii (gdy jest potrzebna), umożliwia zarejestrowanie bardzo szczegółowych zdjęć makro.

Podejdź bliżej niż kiedykolwiek wcześniej

Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM posiada współczynnik powiększenia 1:1, oznaczający, że fotografowane obiekty zarejestrowane zostaną w rzeczywistych rozmiarach. Aby powiększyć i odkryć jeszcze drobniejsze szczegóły, można włączyć tryb supermakro – 1,2-krotne powiększenie pozwala na powiększenie obiekty ponad jego rzeczywiste rozmiary. Biorąc pod uwagę mnożnik ogniskowej matrycy APS-C aparatu EOS M, powiększenie podczas rejestrowania obrazu odpowiadające formatowi 35 mm wynosi 1,92x, więc użytkownicy mogą uwieczniać niezwykle drobne szczegóły. Z kolei tryb supermakro umożliwia podejście na niewiarygodnie małą odległość roboczą (13 mm) i rejestrowanie bardzo małych obiektów.

Niezwykle wygodne noszenie

Kompaktowa konstrukcja obiektywu EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM sprawia, że doskonale nadaje się on do dokumentowania codziennych wydarzeń w podróży. Dzięki precyzyjnej optyce, małej wadze (130 g) i składanemu korpusowi obiektyw EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM jest doskonały do codziennego fotografowania, a także do zdjęć makro. Zastosowanie elementów UD i asferycznych sprawia, że w przypadku tego obiektywu nie trzeba rezygnować z jakości obrazu.

Niezwykle ostre obrazy

W przypadku makrofotografii drgania kątowe są znacznie bardziej widoczne, dlatego do makrofotografii zwykle potrzebny jest stabilny statyw. Jednak hybrydowy stabilizator obrazu zastosowany w obiektywie EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc ograniczyć do minimum drgania kątowe i wynikające z przesuwania aparatu. To zwiększa elastyczność reagowania na ruchy lub zmiany położenia obiektu i zapewnia wyraźne obrazy makrofotograficzne.

Znacznie więcej niż tylko zdjęcia makro

Dzięki rozwiązaniom, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o makrofotografii, ten obiektyw jest również wystarczająco uniwersalny do codziennych zastosowań. Jasna przysłona f/3,5 i długość ogniskowej wynosząca w przeliczeniu na format 35 mm około 44,8 mm (z uwagi na zmniejszoną matrycę aparatów bezlusterkowych) umożliwiają rejestrowanie różnych rodzajów migawek z naturalnym kątem widzenia i naturalną perspektywą.
Funkcje podświetlania

Ten obiektyw codziennego użytku jest też doskonały do fotografii portretowej, zwłaszcza w połączeniu z hybrydowym stabilizatorem obrazu i jasną, 7-listkową, okrągłą przysłoną. Ułatwia wykonywanie zdjęć portretowych, które przyciągną uwagę do wybranych szczegółów dzięki oddzieleniu obiektu od idealnie rozmytego tła. Ponadto można użyć lampy błyskowej do makrofotografii, aby nadać blask oczom fotografowanej osoby.

Do matryc: Tylko APS-C
Mocowanie: Canon EF
Ogniskowa: 28 mm
Przysłona: 7 listków
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/3.5
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF: 9.7 cm (tryb standardowy), 9.3 cm(tryb Super Macro)
Stabilizacja: Tak
Budowa: 11 elementów w 10 grupach
Osłona przeciwsłoneczna: tak
Średnica filtra: 43 mm
Waga: 130 g
Wymiary (średnica x długość): 60.9 × 45.5
Produkty według zastosowań: Produkty
Gwarancja: 12 miesięcy
Zestaw zawiera: obiektyw, dekielek przedni i tylni, osłona przeciwsłoneczna

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video Zbigniew i Alicja Aleksandrowicz Sp. J. 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

raty Paribas

 

 

 

 

...

...

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.