Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze

Canon EF 800mm f/5.6L IS USM - Cashback 4300zł przy zakupie z body

symbol: 2746B005AA kod kreskowy: 4960999575025
  • 57999 zł
  • Dostępny u dostawcy 7-14 dni
  • 7-14 dni roboczych
    Dostawa gratis

Konstrukcja z serii L
Teleobiektyw EF 800 mm f/5,6L IS USM wykorzystuje najwyższe standardy firmy Canon w zakresie precyzyjnej optyki. Flagowa gama obiektywów firmy Canon z serii L łączy niesamowitą jakość obrazu z niezwykłą funkcjonalnością. Zabezpieczenia przed kurzem oraz wilgocią zapewniają zaawansowaną ochronę przed siłami natury, nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.


4-stopniowy mechanizm stabilizacji obrazu Image Stabilizer
Technologia Image Stabilizer firmy Canon kompensująca 4 stopnie EV umożliwia korzystanie z nawet 4 razy dłuższych czasów otwarcia migawki, bez widocznego zwiększenia nieostrości obrazu. Automatyczna funkcja wykrywania kadrowania wyłącza technologię Image Stabilizer w kierunku poziomym lub pionowym przy śledzeniu obiektów ruchomych. Funkcja wykrywania statywu automatycznie poprawia działanie technologii Image Stabilizer w przypadku korzystania z tego akcesorium.


Elementy obiektywu wykonane z fluorytu oraz szkła UD, super-UD oraz asferycznego
W celu uzyskania jak najlepszej wydajności w obiektywie zastosowano cztery rodzaje specjalnych elementów optycznych: asferycznych, które korygują aberracje sferyczne, oraz elementy załamujące światło (fluoryt, UD i Super UD), które eliminują drugorzędne aberracje chromatyczne. W rezultacie otrzymujemy zdjęcia, które są wyraźne, mają wysoki kontrast i są pozbawione są zakłóceń aż po same krawędzie klatki.


Konstrukcja ze stopu magnezu
Ważący jedynie 4,5 kg obiektyw EF 800 mm f/5,6L IS USM jest względnie lekkim teleobiektywem, odpowiednim do robienia zdjęć z ręki przez ograniczony czas. Konstrukcja ze stopu magnezu sprawia, że jego wagę można porównać z wagę krótszych teleobiektywów.


Pierścieniowy silnik USM AF z ręcznym ostrzeniem
Pierścieniowy silnik USM AF firmy Canon korzysta z wibracji o ultradźwiękowych częstotliwościach do szybkiego, dokładnego i bardzo cichego działania, zapewniając jednocześnie doskonałą kontrolę położenia. Pełne ostrzenie ręczne, z którego korzystać można za pomocą dużego pierścienia nieobracającego się w trakcie automatycznego ostrzenia, umożliwia natychmiastowe dopasowywanie ujęcia przez fotografa. Dostępna jest także funkcja zapisu ustawień ostrzenia (obecna już w modelu EF 300 mm f/2,8L IS USM), która umożliwia wybór oraz zapisanie konkretnego ustawienia ostrzenia, tak aby w razie potrzeby możliwe było jego natychmiastowe przywołanie.


Powłoka Super Spectra
Powłoka Super Spectra pomaga w uzyskiwaniu dokładnego balansu kolorów oraz wysokiego kontrastu, a także redukuje odbicia światła i efekt zjawy poprzez pochłanianie światła, które może odbijać się od wewnętrznych elementów obiektywu lub czujników cyfrowych EOS.


Okrągła przysłona
Okrągła przysłona zapewnia płynny i równy efekt rozmycia tła, który idealnie sprawdza się przy wyróżnianiu obiektów z wykorzystaniem dużego otworu przysłony.

Do matryc: Pełnoklatkowych i APS-C
Mocowanie: Canon EF
Ogniskowa: 800 mm
Kąt widzenia [stopnie]: 3° 5’
Przysłona: 5.6-32
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/5.6
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/32
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF: 600 cm
Stabilizacja: Tak
Budowa: 18/14
Osłona przeciwsłoneczna: ET-155
Średnica filtra: 52 mm, wsuwany
Waga: 4500 g
Wymiary (średnica x długość): 163 x 461 mm
Produkty według zastosowań: Sport, Dzika natura, Reportaż
Gwarancja: 12 miesięcy
Canon EF 800 L IS USM - Rozszerzona opieka serwisowa 3 LATA
  • Canon EF 800 L IS USM - Rozszerzona opieka serwisowa 3 LATA
  • Rozszerzona opieka serwisowa 3 LATA (regulamin)
  • 2500 zł

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. Sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.