Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze

Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM - Cashback 645zł przy zakupie z body

symbol: 9321A006AA kod kreskowy: 4960999207315
  • 6399 zł
  • Dostępny u dostawcy 7-14 dni
  • 7-14 dni roboczych
    Dostawa gratis

Czynnik DO


EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM to jedyny na świecie obiektyw o zmiennej ogniskowej, w którym zastosowano element DO. Wprowadzenie nowego trójwarstwowego elementu DO nie tylko zmniejszyło wymiary obiektywu, ale także zapewnia doskonałe parametry obrazu. Element DO jest połączony ze standardowymi elementami refrakcyjnymi w celu kompensacji zniekształceń barwnych. Pozwoliło to uzyskać korekcję zniekształceń barwnych na poziomie wcześniej osiągalnym wyłącznie dzięki zastosowaniu elementów fluorytowych lub typu UD (Ultra-low Dispersion – bardzo niska dyspersja). Wynik: doskonała jakość obrazu w wyjątkowo małej obudowie.


Stabilizator obrazu


Opracowana przez firmę Canon uznana technologia stabilizacji obrazu (IS) zapewnia kompensację o około trzy stopnie bez widocznego poruszenia zdjęć. Pozwala to znacznie poszerzyć zakres warunków do fotografowania z ręki i ogranicza potrzebę zabierania statywu. Stały ruch w określonym kierunku jest automatycznie wykrywany jako świadome panoramowanie i powoduje zatrzymanie korekcji w tym kierunku, zapobiegając drganiom zwrotnym.


Napęd ultradźwiękowy


Napęd ultradźwiękowy (USM) zapewnia szybką, precyzyjną, niezwykle wydajną i praktycznie bezgłośną automatyczną regulację ostrości z odpowiednim momentem wstrzymania pozwalającym na natychmiastową reakcję i dokładne zatrzymanie. Zastosowanie napędu USM zapewnia także ciągłą ręczną regulację ostrości bez obawy uszkodzenia mechanizmu AF.


Atrakcyjna nieostrość


Przysłona jest sterowana z wykorzystaniem układu EMD (przysłony elektromagnetycznej) zapewniającego szybką, cichą i precyzyjną kontrolę, natomiast okrągły otwór przysłony pozwala uzyskać piękne rozmycie tła.


Współpraca z aparatami EOS


Wzorzec napędu obiektywu został dostosowany w celu optymalnej współpracy z najnowszymi aparatami serii EOS, pozwalając maksymalnie wykorzystać zalety jasności obiektywu. Informacja o odległości zapewnia jeszcze precyzyjniejszy, połączony z ostrością, pomiar ekspozycji E-TTL II dla lampy błyskowej.


W harmonii ze środowiskiem


Zgodnie z rygorystyczną polityką firmy Canon w dziedzinie ochrony środowiska, w obiektywie zastosowano wyłącznie szkło bezołowiowe.

Do matryc: Pełnoklatkowych i APS-C
Mocowanie: Canon EF
Ogniskowa: 70-300 mm
Kąt widzenia [stopnie]: 34° - 8° 15’
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/4.5
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt: f/5.6
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/32
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt: f/38
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF: 140 cm
Stabilizacja: Tak
Osłona przeciwsłoneczna: ET-65B
Średnica filtra: 58 mm
Waga: 720 g
Wymiary (średnica x długość): 82,4 x 99,9 mm
Produkty według zastosowań: Sport, Dzika natura, Podróże, Reportaż
Gwarancja: 12 miesięcy

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video Zbigniew i Alicja Aleksandrowicz Sp. J. 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

raty Paribas

 

 

 

 

...

...

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.