Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze

Spider Camera Holster Podwójny pas reporterski SpiderPro Dual Camera System Warszawa

symbol: 120.00 kod kreskowy: 0753182723396
  • 1059 zł
  • Zapytaj o dostępność
  • Do potwierdzenia
    Dostawa gratis
  • Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępny

Mamy przyjemność przedstawić Państwu kompletne rozwiązanie dla 2 aparatów (SpiderPro Dual Camera System), które poszerzy ofertę popularnego już pasa reporterskiego na 1 aparat. System zapewnia wygodny i bezpieczny sposób noszenia dwóch aparatów w czasie pracy lub w podróży.

Co dostajesz …

Nasz system składa się z pasa reporterskiego (obwód pasa 71 do 127cm) z dodatkową podkładką na biodro i zaczepem, które będą potrzebne do montażu.

Bezpieczeństwo

System SpiderPro posiada dwupozycyjna blokadę (LOCK). W dolnym położeniu blokada zabezpiecza aparat, umieszczony w kaburze. W górnej pozycji blokada umożliwia szybki i łatwy dostęp do aparatu.

Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. Sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

raty Żagiel

...

...

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.