Kontakt Zaloguj się
Przechowalnia
Porównywarka

0 szt./0

Dla wygody możesz przeglądać galerię używając strzałek na klawiaturze Promocja

Olympus HLD-6P pionowa część uchwytu zasilającego do HLD-8G/ HLD-6G

symbol: V328170BE000 kod kreskowy: 4545350049188
  • 699 498 zł
  • Dostępny
  • 24h
    Dostawa gratis

Opracowany specjalnie do współpracy z aparatami Olympus OM‑D EM‑5 oraz OM‑D EM‑5 Mark II dodatkowy uchwyt z zasilaniem HLD-6P wydłuża czas pracy aparatu. To ten sam uchwyt, który znajduje się w pełnym zestawie HLD-8 oraz HLD-6. Wkręca się go w mniejszy moduł tych gripów o symbolach HLD-8G / HLD-6G. Zaprojektowany tak, aby poprawić ergonomię operowania aparatem zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, wyposażony został w dodatkowe funkcje: przyciski, pokrętła i dodatkowe gniazdo baterii (mieści jedną dodatkową baterię BLN‑1). Dwa dodatkowe przyciski Fn (funkcyjne) są programowane niezależnie od przycisków Fn korpusu – można przypisać do nich inne najczęściej używane funkcje. Aby sprostać wymaganiom odpornych korpusów O-MD grip jest bardzo wytrzymały – ma solidną budowę oraz uszczelnienia chroniące przed kurzem, zachlapaniami i mrozem. Jest gotowy do pracy w dowolnych warunkach. W przypadku długich, studyjnych sesji można uniezależnić się od baterii, korzystając z zasilacza sieciowego AC‑3. Grip z zasilaniem HLD-6P daje swobodę fotografowania wymagającym użytkownikom.Wprowadzonych znaków: 0

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sprzedawcę Proclub Sp. z o.o. Sp. k., 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 w zakresie niezbędnym do prowadzenia marketingu produktów i usług Sprzedawcy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Podobne produkty

Canon Fujifilm Manfrotto Olympus Rode Leica LowePro GoPro SanDisk Hoya
facebook

Zapraszamy

x zwiń

Strona używa ciasteczek (plików cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zobacz naszą politykę prywatności.